Wykorzystaj pewniaki i wygraj wszystkie zakłady sportowe

zakłady sportowe

Grając w zakłady sportowe bez wątpienia każdy słyszał o tzw. „pewniakach”. Jest to jeden z tym elementów, który jest opisany na wszystkich forach internetowych i serwisach poświęconych zakładom bukmacherskim. Co więcej, z pewnością każdy, kto choć raz próbował swoich sił w tego typu grach, sprawdził również wiarygodność owych pewniaków. Ponieważ temat jest bardzo popularny, szczególnie wśród początkujacych graczy, postanowiłam sprawdzić wiarygodność „pewniaków”.

Co to właściwie jest „pewniak”?

Osoby grające w zakłady sportowe, określają mianem „pewniaka” spotkanie, którego wyniku możemy być w 99% pewni. Oczywiście, całkowitej pewności nie ma nigdy, ale wykorzystując analizy sportowe, sutuację drużyny, jej skład oraz formę, bukmacherzy zawsze starają się znaleźć spotkanie, które jest wspomnianym „pewniakiem”. Teoretycznie, każdy z nas może obstawiać swoje „pewniaki”, które pomogą mu zgarnąć sporą wygraną.

Zarobek na pewniakach

Trzeba sobie jasno powiedzieć, że typy uznawane za „pewniaki” są o wiele mniej opłacalne. Grając w zakłady sportowe, można łatwo zaobserwować tendencję, że im wynik jest bardziej przewidywalny, tym nagroda za jego wytypowanie jest niższa. W tym momencie, od razu nasuwa się pytanie: dlaczego pewniaki cieszą się tak duża popularnością? Z pewnością dlatego, że każdy, kto rozpoczyna zabawę w zakłady sportowe takie jak. np. Bet-at-home albo Expekt, woli wygrać cokolwiek niż nic. Natomiast, jeśli to „cokolwiek” wcale nie jest pewnie, może w ogóle nie warto zwracać na nie uwagi? Niestety nawet dokładnie analizując porady specjalistów, nikt nie jest w stanie powiedzieć, jaki jest zarobek gry na „pewniakach”. Prawdopodobieństwo wygranej jest takie, jak przy wszystkich innych typach.

Zachęta dla nowych graczy

Gra na pewniakach jest najbardziej popularna wśród początkujących graczy, którzy bez większego ryzyka chcą zdobyć swoje pierwsze wygrane. Niskie kursy „pewniaków” nie gwarantują dużego zarobku, i to właśnie jest największą zachętą. Pamiętajmy jednak, że zawsze gramy za swoje pieniądze, więc nie warto obstawiać wyników, których nie jesteśmy pewni, ale są popularne na forum, czy w serwisie bukmacherskim. Obstawiając zakłady sportowe, nigdy nie ma mowy o pewnym w 100% typie. To prawda, lepiej mieć małą wygraną niż żadną, lecz prawdopodobieństwo przegranej jest tak duże, że zdecydowanie nie warto ryzykować.

Porażka przez „pewniak” na kuponie

Zakłady sportowe są specyficzną formą rozrywki i zarobku, w której każda minuta, niezależnie od nas może całkowicie zmienić rezultat rozgrywki. Każdy, kto gra lub kiedykolwiek próbował grać w zakłady sportowe, wie, że jeśli chcemy osiągnąć dobry wynik, na kuponie musimy mieć kilka rozgrywek, a nie tylko jedną. Wyższy kurs powoduje znaczny wzrost naszej wygranej. „Pewniaki” tą najniżej typowanymi wynikami, ponieważ, jak sama nazwa mówi, są pewne. Jeśli więc marzysz o wysokiej wygranej, nie podążaj ślepo za takimi typami. Po pierwsze, gwarantują mniejszą wygraną, a po drugie, możesz mówić tylko o większym prawdopodobieństwie, a nie o pewności. Może się więc zdarzyć, że „pewniak” całkowicie zniszczy twoją szansę na wygraną.

Jak grać, aby wygrać?

Bardzo chciałabym móc odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ wtedy sama mogłabym zarabiać, grając w zakłady sportowe. Niestety nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. Wygrana oczywiście jest możliwa i wiele osób żyje na dobrym poziomie, utrzymując się z zakładów bukmacherskich, ale zawsze musimy polegać tylko i wyłącznie na własnej wiedzy, intuicji i umiejętnościach. Gdyby „pewniaki” naprawdę przynosiły duże pieniądze, z pewnością nikt nie mówiłby o nich tak dużo w sieci.
Próbujcie swoich sił i obstawiajcie zakłady sportowe. Wygrana na własnych typach smakuje najlepiej!

Zakłady sportowe z pewniakami

Osoby, które zaczynają grać w zakłady sportowe, bardzo często typują tzw. „pewniaki”, aby zdobyć swoje pierwsze wygrane. Jeśli chcemy zdobyć duże nagrody, zdecydowanie lepiej polegać na własnych typach.

czytaj więcej: www.xsportwetten.com

Wykorzystaj pewniaki i wygraj wszystkie zakłady sportowe
5 (100%) 2 votes