William Hill – Promocja dla nowych graczy

William Hill promocje

Nowi gracze mają możliwość korzystania ze specjalnych warunków na każdym portalu bukmacherskim. Patrząc na ofertę William Hill, jednego z najbardziej popularnych bukmacherów online nie warto przegapić tej możliwości ponieważ tutaj możemy zdobyć aż 25 EUR i to zupełnie za darmo. Jak to zrobić?

Szczegóły promocji

Z racji tego, że oferta jest skierowana do nowych graczy, każdy, kto chce z niej skorzystać, musi zarejestrować nowe konto na portalu William Hill. Następnie należy wpisać w polu „kod bonusowy” odpowiedni kod promocji, dzięki któremu przystąpimy do programu oraz wpłacić pierwszy depozyt. Zwrot w ramach promocji WilliamHill liczy się pierwszego zakładu, który postawiony został na kwotę od 10 do 25 EUR. Warto zauważyć, że bukmacher nie sprawdza, czy zakład został przegrany, czy wygrany – nie jest to ważne oraz nie wpływa na wypłatę.  Bardzo ważnym punktem promocji jest również fakt, iż pieniądze otrzymane od William Hill możemy wypłacić niemal od razu.

Jakich gier dotyczy promocja?

Promocja dla nowych graczy, którą oferuje nam William Hill, obejmuje wszystkie zakłady systemowe, akumulatory, single, a także zakłady na  żywo. Wybór należy tylko do nas, a warunek jak zawsze jest jeden: całkowity kurs zakładu musi wynosić minimum 1,5.

Czy warto skorzystać z oferty William Hill?

Promocja dla nowych graczy, którą oferuje nam ten bukmacher to tak naprawdę darmowe pieniądze. Nie musimy robić nic, aby je odebrać. Co ciekawe, jeśli pierwszy zakład okaże się wygrany – otrzymamy podwójną wypłatę: pierwszą z racji postawionego zakładu oraz drugą, w ramach promocji. Należy przyznać, iż jest to pierwszy bukmacher, który oferuje promocje skonstruowaną w ten sposób. Pamiętaj, że na William Hill zawsze musisz posługiwać się dolarami lub euro. Załóż darmowe konto jeszcze dziś i odbierz swój bonus powitalny.

William Hill – Promocja dla nowych graczy
5 (100%) 1 vote