W poszukiwaniu najlepszego bukmachera internetowego

najlepszy bukmacher internetowy

Bukmacherzy internetowi od wielu lat zdobywają coraz większą popularność. Powstają nowe serwisy bukmacherskie, które już na samym wstępie oferują graczom ogromne wygrane i wysokie stawki. Co więcej dostępne są systemy, dzięki którym możemy szybko zgarnąć największe sumy.

Czy rzeczywiście oferta internetowa jest atrakcyjniejsza od oferty tradycyjnych, stacjonarnych bukmacherów? Czy w internecie można zrobić fortunę?Postaram się sprawdzić nie tylko jak możemy grać, i ile możemy wygrać, lecz także sprawdzę na co należy zwrócić uwagę, rozpoczynając swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi online.

Po wpisaniu hasła „bukmacherzy internetowi” w wyszukiwarkę rozwinęła mi się lista portali, w których mogę zagrać. Lista niezawodnych, sprawdzonych oraz wypłacalnych bukmacherów ma co najmniej kilkadziesiąt pozycji. Wszystkie z nich oferują najwyższe stawki, zakłady sportowe, kasyno, pokera i inne gry hazardowe, dzięki którym w kilka chwil możemy wygrać sporą sumę. Nigdy nie pomyślałabym, że wybór jest aż tak duży.

Graj kiedy chcesz

Z pewnością największą zaletą wszystkich portali bukmacherskich jest możliwość typowania przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Co więcej już w kilka chwil po zakończeniu rozgrywki możemy zobaczyć poziom wygranej i wypłacić ją na własne konto. Aby dodatkowo zachęcić takich zielonych graczy jak ja do podjęcia ryzyka, bukmacherzy internetowi tacy jak Bet 365 czy też Bet-at-home oferują tzw. darmowe stawki. Jest to nic innego jak przynęta, dzięki której można bez zobowiązań zagrać, poczuć adrenalinę i euforię po wygranej a następnie wpłacić środki do dalszej gry. Internetowe portale umożliwiają transfer środków zaledwie kilka sekund, dzięki czemu przez cały czas pozostaniemy w grze.

Duże wygrane na wyciągnięcie ręki

Najistotniejszą kwestią dla każdego gracza, bez względu na stopień zaawansowania i doświadczenie jest wysokość stawek. Dużo niższe koszty prowadzenia działalności, ogromna ilość transakcji oraz coraz większe zainteresowanie potencjalnych graczy sprawiają, że bukmacherzy internetowi mogą zaoferować bardzo atrakcyjne stawki, niekiedy kilkukrotnie wyższe. Wysokie kursy przekładają się na wysokie wygrane, a co za tym idzie na większą liczbę użytkowników.

Mówiąc o stawkach warto również wspomnieć o bonusach na start, które oferują nam właściwie wszyscy bukmacherzy internetowi. Wydaje się, że bonus jest doskonałą promocją, ponieważ pozwala na obstawianie bez ryzyka. Muszę jednak temu zaprzeczyć i stwierdzić, że istnieje również druga strona medalu. Aby móc skorzystać z bonusu oraz wypłacić wygrane środki najczęściej musimy najpierw obracać naszymi prywatnymi pieniędzmi. Zdarza się, iż regulaminy serwisów bukmacherskich pozwalają na wypłatę bonusu dopiero po dokonaniu transakcji na min. 1000zł. Niestety, należy więc stwierdzić, iż bonus na start jest doskonałym chwytem marketingowym, który skutecznie zwiększa liczbę zarejestrowanych użytkowników.

Nie tylko sport wygrywa

Zakłady bukmacherskie online to wbrew pozorom nie tylko piłka nożna. Bukmacherzy internetowi wychodzą naprzeciw oczekiwaniom użytkowników i powiększają dyscypliny, które można obstawiać. Sporty drużynowe, lekkoatletyka czy skoki narciarskie to obecnie klasyka zakładów bukmacherskich. Nowością są dla mnie np. wyścigi psów ( najlepsza oferta na Bet-at-home ), jazda konna czy zawody StrongMan. Co więcej serwisy bukmacherskie wychodzą poza dyscypliny sportowe i oferują obstawianie wyborów prezydenckich w USA, wygranej w konkursie Eurowizji czy konkursów piękności. Dzięki szerokiemu wyborowi zakładów więcej osób ma szanse na wygrane. Kto wie, może mało popularna pasja pomoże wygrać najbardziej opłacalne zakłady?

Metody płatności w serwisach bukmacherskich

Rejestrując się na różnych portalach od razu można zauważyć różne metody płatności, dzięki którym możemy dokonać wpłat. Do najpopularniejszych należą:

Karta kredytowa
Tradycyjny przelew
Portfel elektroniczny
Wpłaty za pomocą kodów/smsów
Przelewy 24

Zanim wpłacimy jakiekolwiek pieniądze musimy zapoznać się z dostępnymi metodami a także wysokością prowizji za wpłaty. Wiele zagranicznych portali bukmacherskich nie posiada kont w Polsce, czego skutkiem są wysokie prowizje a także długi czas oczekiwania na zaksięgowanie kwoty.

Bukmacherzy po polsku

Ostatnią istotną dla mnie kwestią jest wersja językowa portalu. Moim zdaniem, bukmacher, który funkcjonuje w Polsce powinien przygotować odpowiednią wersję serwisu a także całodobowy support w języku polskim.

Czy warto grać?

Po zarejestrowaniu się na różnych portalach bukmacherskich i dokładnym przestudiowaniu oferty stwierdzam, że bukmacherzy internetowi to doskonały pomysł na nudę. Oczywiście jest to możliwość wygrania i zdobycia dodatkowych środków. Mimo wszystko nie warto jednak wpłacać środków, które zagrożone są bardzo dużym ryzykiem straty. Pamiętajmy również, że bonusy to nie wszystko, i nie zawsze rekompensują całość wpłaconej kwoty.

Bukmacherzy internetowi – możliwości i zagrożenia

Bukmacherzy internetowi oferują wysokie stawki stawki na start dla początkujących graczy. Zanim jednak zdecydujemy się na rozpoczęcie gry, warto zapoznać się ze wszystkimi zasadami oraz wymaganiami do odebrania bonusów, jakie stawiają użytkownikom bukmacherzy internetowi.

W poszukiwaniu najlepszego bukmachera internetowego
5 (100%) 2 votes