Unibet – promocja dla nowych graczy

Unibet promocje

Unibet to jeden z najbardziej popularnych serwisów bukmacherskich w Polsce. Dla wszystkich nowych graczy serwis przygotował wyjątkową promocję na start. Wystarczy otworzyć konto i złożyć odpowiedni depozyt, aby móc odebrać bonus aż do 123zł. Jak to zrobić?

Darmowe środki w Unibet

Tak jak wspominaliśmy wcześniej, promocja jest dedykowana tylko nowym graczom. Warto o tym pamiętać, aby nie stracić szansy. Każdy użytkownik może tylko raz odebrać bonus i nie ma możliwości zakładania kilku kont itp. Unibet bardzo szybko wyłapuje takie sytuacje i blokuje danych użytkowików.

Aby cieszyć się dodatkowymi środkami, po rejestracji konta należy dokonać pierwszej wpłaty depozytu. Najlepiej wpłacić 246zł, ponieważ wtedy możemy odebrać maksymalny zwrot od Unibet, czyli 123zł.

Następnie należy obstawić pierwszy zakład za całość wpłaconego depozytu. Jeśli zakład będzie wygrany, możemy wypłacić pieniądze i cieszyć się wygraną. Natomiast jeśli go przegraliśmy, Unibet odda nam 123zł.

Dodatkowe warunki promocji

Promocja dla nowych graczy nie jest obarczona wieloma gwiazdkami i trudnymi do spełnienia warunkami. Należy jednak pamiętać, że biorą w niej udział tylko zakłady przedmeczowe w singlach lub AKO, a kurs minimalny jaki musimy postawić to 1.01. Ważne jest również, aby nie aktywować kilku promocji na raz. System pozwoli nam skorzystać tylko z jednego bonusu w tym samym czasie, wiec warto się zastanowić, jaka promocja jest dla nas najbardziej opłacalna.

Czy Unibet oferuje dobre warunki na start?

Unibet to sprawdzony bukmacher, który od wielu lat jest obecny na rynku. Dużą zaletą promocji dla nowych graczy jest stosunkowo mały depozyt, więc z promocji może skorzystać wiele osób. Jeśli nigdy nie grałeś w zakłady online i masz pewne obawy, tutaj możesz czuć się bezpieczny, ponieważ nie grasz dużymi kwotami, więc nie jesteś narażony na duże ryzyko.

Unibet – promocja dla nowych graczy
5 (100%) 1 vote