Sportingbet

Sportingbet logo

Szukając odpowiedniego bukmachera w pierwszej kolejności sprawdzamy oferowane przez niego zakłady oraz dodatkowe promocje. Jednakże kwestią równie istotną jest bezpieczeństwo środków, którymi obracamy. Dlatego też warto wybierać tych bukmacherów, którzy posiadają odpowiednie licencje oraz cieszą się dobrą opinią. Jedna z takich firm jest właśnie Sportingbet.

Co należy wiedzieć o Sportingbet?

Firma została założona w 1997 r. w Londynie i od tamtego czasu zyskuje uznanie coraz szerszej rzeszy klientów. Licencje na swoja działalność uzyskała najpierw w Wielkiej Brytanii, a potem także w kolejnych państwach. Wśród tych najmniej spotykanych warto wspomnieć uprawnienia zdobyte na terenie państwa Barbuda oraz Antigua. Sportingbet nie przypadkowo na swoją siedzibę wybrał właśnie Londyn. Wielka Brytania jest krajem cechującym się dobrze uregulowanym rynkiem hazardowym oraz stabilnym środowiskiem finansowym.

Ponadto, firma notowana jest na Londyńskiej giełdzie. Dlatego też co roku przeprowadzany jest skrupulatny audyt. Dzięki temu gracze mogą mieć pewność co do legalnej i uczciwej działalności tego bukmachera.

Co znajdziemy w ofercie Sportingbet?

Przede wszystkim, oferta zwraca uwagę różnorodnością zakładów sportowych. Dotyczą one głównie znanych i popularnych dyscyplin sportowych takich jak np. koszykówka, siatkówka czy piłka nożna. Wśród mnie typowych zakładów można odnaleźć te związane z wyścigami konnymi oraz wyścigami hartów. Te pierwsze są szczególnie popularne w Wielkiej Brytanii.

Bukmacher Sportingbet oferuje także zakłady z dziedziny „rozrywka”. Wśród nich znajdziemy ten dotyczący klasyfikacji końcowej sportowców w 2016 r. organizowanej przez BBC. Również wiele zakładów związanych jest ze zbliżającym się konkursem Eurowizji. Można obstawiać nie tylko zwycięzcę całego konkursu, ale także poszczególnych półfinałów. Bukmacher oferuje także zakłady dotyczące tureckiej loterii, aczkolwiek nie można znaleźć szczegółów dotyczących tej konkretnej zabawy. Zakłady można stawiać na żywo oraz przed meczami.

Kiedy sportowe emocje już opadną, warto zajrzeć do internetowego kasyna, które oferuje szeroki wachlarz gier. Łatwo się zorientować w posiadanej ofercie, gdyż wszystkie zabawy zostały pogrupowane w odpowiednie kategorie. I tak wśród wielu rodzajów gier znajdziemy te znane i lubiane przez wszystkich – ruletkę, automaty, blackjacki czy jackspoty. Bukmacher oferuje także opcję kasyna na żywo. Tutaj możemy spróbować swoich sił w ruletce, blackjacku, pokerze oraz baccaracie.

Osobną kategorię stanowi internetowe Vegas. Tutaj znajdziemy cała gamę ciekawych gier. Nie tylko możemy zagrać w typowe rozgrywki hazardowe, al także w gry sportowe czy zdrapki.

Jakie promocje przygotowała firma Sportingbet?

Osoby, które jeszcze nie założyły konta z pewnością zainteresują się ofertą powitalną. W tym celu należy założyć nowe konto oraz dokonać odpowiedniej wpłaty. Co ważne, obie te czynności muszą być wykonane tego samego dnia. Następnie należy wybrać zakład po kursie w wysokości minimum 1.5. W przypadku przegranej klient dostanie zwrot środków w wysokości aż do 150 zł.

W przypadku stałych klientów ciekawą ofertą jest opcja „Tygodniowych Zwrotów”. Aby z niej skorzystać należy uzbierać odpowiednia ilość punktów. To od nich zależy wysokość otrzymanego zwrotu, który waha się od 20 zł do nawet 2000 zł.

W związku ze zbliżającymi się rozgrywkami Euro 2016 można wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe. Wystarczy obstawić wyniki rozgrywek. Bukmacher oferuje nagrody pieniężne oraz rzeczowe, a wśród nich luksusowe sportowe auta.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Sportingbet?

Firma zadbała o organizację zakładów związanych z różnorodnymi dziedzinami sportowymi. Dlatego też każdy znajdzie cos dla siebie. Co ważne, strona prowadzona jest w języku polskim, co znacząco ułatwia poruszanie się po niej. W przypadku jakichkolwiek pytań możemy zwrócić się o pomoc do zespołu odpowiedzialnego za kontakt z klientem. Jednakże wcześniej warto zobaczyć świetnie zorganizowaną zakładkę z najczęściej zadawanymi pytaniami. Zatem za tym bukmacherem przemawia przede wszystkim bogata oferta zakładów i promocji oraz profesjonalna obsługa.

Podsumowując

Szukając dobrego bukmachera warto rozważyć ofertę Sportingbet. Jest to firma posiadająca liczne licencje i zezwolenia. Fakt, iż jest notowana na Londyńskiej giełdzie dodatkowo wpływa na poziom świadczonych usług – częsty audyt wymusza odpowiednią politykę firmy.

Sportingbet partnerzy: bukmekerskie.com/sportingbet

Sportingbet
5 (100%) 2 votes