Sportingbet – zakłady bez ryzyka na start

Sportingbet promocje

Sportingbet to bukmacher z wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku. Duży wybór zakładów oraz gier online, a także prosta w obsłudze strona internetowa, sprawiają, że Sportingbet to doskonały wybór dla początkujących graczy. Aby dodatkowo zachęcić nowych użytkowników do gry, Sportingbet przygotował specjalną ofertę powitalną: zakład bez ryzyka

Jak można odebrać bonus od Sportingbet?

Warunkiem uczestnictwa w promocji jest zarejestrowanie nowego konta, a także dokonanie wpłaty w tym samym dniu. Następnie należy założyć swój pierwszy zakład na dowolne wydarzenie po kursie nie mniejmum niż 1,50. Jeśli zakład będzie przegrany, Sportingbet zwraca postawioną stawkę, lecz nie więcej niż 150zł. Dzięki temu nowi gracze bez ryzyka mogą w praktyce sprawdzić, jak wygląda gra na tym portalu bukmacherskim.

Dodatkowe warunki uczestnictwa.

Oczywiście trzeba pamiętać, że promocja skierowana jest do nowych graczy i na żadnym innym koncie nie zostanie uruchomiona. Istotny jest również sposób wpłaty depozytu, ponieważ z promocji wyłączone są transakcje dokonane za pośrednictwem portali Skrill oraz Neteller. Najbezpieczniej więc dokonać wpłaty za pomocą karty kredytowej.
Wielu użytkowników zapomina, że kwota otrzymanego bonusu od Sportingbet musi zostać obrócona w serwicie min. 5 razy, aby móc go wypłacić.

Na czym polega przymus obrócenia bonusem?

Najlepiej działanie promocji wytłumaczyć na przykładzie. Użytkownik, który dokonał pierwszego zakładu za 100zł, otrzyma od Sportingbet zwrot 100zł w momencie, kiedy przegra zakład. Otrzymaną kwotę (100zł) musi obrócić aż 5 razy, czyli zagrać za łączną kwotę 200zł. Dopiero wtedy otrzymane od Sportingbet 100zł będzie mogło zostać wypłacone.

Sportingbet to sprawdzony i ceniony bukmacher. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę w zakładach online, jest to dla Ciebie najlepsze rozwiązanie!

Sportingbet – zakłady bez ryzyka na start
5 (100%) 1 vote