Rosyjski obrońca zabił swoją żonę, przez 90 dni trafi do więzienia

LOS ANGELES. Rosyjski hokeista Wiaczesław Voinov idzie do trzech miesięcy więzienia. Obrońca Los Angeles Kings w sądzie w Torrance przyznał, że w odniesieniu do żony Martha Varlamovovej winnego wykroczenia napaść i pobicie.

Portal tsn.ca został powiadomiony.

Sędzia przyjął oświadczenie. Gracz przyznał także trzyletni warunek do 90 dni więzienia. Jeżeli kapitał rosyjski na czas ponownego przestępstwa przeciwko żoną czekają na niego pozostałe 364 dni za kratkami.

Dodatkowo, należy przejść szkolenie na temat jak być kontrolowane. L.A. Królowie zadzwonić karę Wiaczesław Wojnow w umowie zarzutu ‚uczciwe i sprawiedliwe’ http://t.co/8GxctYgH5e pic.twitter.com/h1OeIfH4M0 – Yahoo Sports (@YahooSports) 03 lipca 2015

War zagrożone znacznie wyższa kara.Jeśli skazują go na tę samą kategorię za przestępstwo, mógłby siedzieć do dziewięciu lat. I prawie zostali wydaleni ze Stanów Zjednoczonych.

Jego kolejny pobyt w USA zależy teraz na proces władz imigracyjnych.

rosyjski rozgrywający sąd ogłosił, że wycofuje się z właściwą rozprawie, która powinna się rozpocząć w przyszłym tygodniu. Zamiast tego powiedział, że nie był sądzony.

„wziąć odpowiedzialność za wszystko zrobione w nocy i serwowane przez wyroku, który ma nakaz sądowy. Lord of War i jego żona wierzy, że ważne jest, aby położyć kres przemocy w dziedzinie sportu zawodowego i poza nią.Oba są zadowoleni, że to nieprzyjemności za nimi „, cytat z oświadczenia gracza jego adwokat Rollie Hedges.

Vojnov pozostaje oficjalnie zawieszone ich klub i kierownictwo NHL. Królowie została zawieszona już kilka tygodni temu, kiedy została zakontraktowana szkoda poza normalnym treningu hokeja.

na początku tego roku, zerwał ścięgno Achillesa w marcu musiał poddać się operacji. Jego wynagrodzenie nie jest wliczone w pułap wynagrodzeń, jeśli nie zdrowe.

dwukrotny zwycięzca Pucharu Stanleya został oskarżony w ubiegłym roku na spadek napaść dziewczynę Marty Varlamovovej. nie chciała pozwać hokeja, a nawet w jego przypadku do zeznań.

sędzia ostatecznie w pierwszej połowie grudnia zdecydował, że istnieją wystarczające dowody przeciwko graczowi i rozpoczął postępowanie przeciwko niemu.Vojnov musiał zapłacić kaucję w wysokości 50 000 $, aby przejść do wolności. Defensywa Wiaczesława Vojnova Królewska nie trafiła.

W 2014 roku uczestnik Soczi ZOH musiał zaatakować partnera w domu na Redondo Beach w październiku. Powinno to spowodować obrażenia w obszarze brwi, policzka i szyi. Zgodnie z aktem oskarżenia uderzył, szarpnął i usiadł na telewizorze.

Po tym zdarzeniu policja go aresztowała. Według zeznania jej pielęgniarki, Varlamov przyznał, że hokeista po raz pierwszy jej nie skrzywdził.

Rate this post