Rosyjscy tenisiści wolą turniej przed finałem FedCup

Moskwie. Rosja rozpocznie się w dniach 2-3 listopada w Cagliari w finale finału Pucharu Federacji Rosyjskiej w 2013 r. Drużyn tenisowych przeciwko Włochom z trzecią rangą według światowych rankingów.

Strona internetowa o nazwie małe WTA MS pod nazwą Garanti Koza Tournament of Champions w Sofii, Bułgaria (29 listopada -Październik), poinformował, że to wydarzenie nie tylko wolą Jelena Wiesnina, która przez jej warunkami znany był dawno temu, ale Maria Kirilenko.

Na stronie Sport-Express donosi, że po prostu postanowił Anastasia Pavlyuchenkova i dwa dni przed upływem terminu do oficjalnych wstępnych nominacji potwierdziła swój start w Sardynii jako Alisa Kleybanova.

Podwójne Grand Slam mistrz Svetlana Kuznetsova również ostatni tydzień przed Sport-Express powiedział, że Fed nie liczy Cupom, ale dodał, że ta decyzja nie jest jeszcze ostateczna.

Kapitan „ZBORNI” Szamil Tarpiščev trudno mieć zadowolony nawet fakt, że bohaterka półfinału kwietnia w Moskwie przeciwko Słowacy Ekaterina Makarova przerwę od penetracji do ćwierćfinału New York US Open w zeszłym tygodniu i nieodebranych Puchar Kremla w stolicy Rosji dla trwających problemów z nadgarstkiem.

W ten weekend będzie wyposażone w deblu obok Vesnina na „duże” end-letniej mistrzostw przetargu w Stambule w Turcji.

jednostka rosyjska Maria Szarapowa z góry zapowiedział zakończenie sezonu ze względu na dręczące ramionach.Były numer dwa światowego rankingu Vera Zvonareva brakuje w konkurencyjnych wydarzeń od czasu zeszłorocznych Igrzysk Olimpijskich w Londynie w lutym przeszła operację barku i najnowsze wiadomości wróci najwcześniej w styczniu w Chinach Shenzhen cenie.

Były trzy pojedyncze renkingu Nadia Petrova ostatnio grał single w US Open, podczas gdy w Nowym Jorku zakończył w pierwszej rundzie. Ponadto Kleybanova i Makarowa są zwłaszcza Vera Dushevina, Olga Daria Pučkovová Gavrilovová. Ranking rosyjskich graczy tenisa w światowym rankingu:

3. Maria Szarapowa – przedwcześnie kończy sezon na problemy z barkami

18. Maria Kirilenková – dawała pierwszeństwo tzw małe MS WTA w Sofii

21.Svetlana Kuznecova – powiedziała, że ​​nie zaczęła z finałami Fed Cup

24. Jekaterina Makarowa

25. Jelena Vesnin – dawała pierwszeństwo tzw małe MS WTA w Sofii

26. Anastasia Pavliuchenkov – dawała pierwszeństwo tzw małe MS WTA w Sofii

105. Naďa Petrovová – dvojhra nie grała z pierwszej rundy nowojorskiego Open of the US Open

119. Vera Duševinová

Oľga Puckova

128. Nina Bratchikova

129. Daria Gavrilova

138. Alexandra Panovová

186. Alisa Klejbanov (była również na 20 miejscu przed przerwą w zdrowiu)

Rate this post