Promocja na start w Expect

Expect promocje

Bukmacher internetowy Expect przygotował dla nowych użytkowników atrakcyjną ofertę powitalną, dzięki której pierwsze postawione zakłady są bez ryzyka. Dzięki tej promocji nowi gracze mogą zgarnąć zwrot stawki w wysokości ponad 200zł. Jak wyglądają szczegóły promocji w Expect?

Pierwsze kroki, czyli co trzeba zrobić

Oczywiście każdy, kto chce skorzystać z zakładu bez ryzyka musi założyć nowe konto Expect.com oraz jak u każdego innego bukmachera mus dokonać pierwszej wpłaty. Na szczęście tutaj Expect.com nie wymaga od nas zbyt dużo i już przy wpłacie 15zł można skorzystać z obiecanego cashbacku. Należy tylko pamiętać, że wpłata musi zostać dokonana za pomocą karty płatniczej lub przez przelew natychmiastowy. Wszystkie płatności za pośrednictwem e-portfela, tradycyjnego przelewu środków lub transferu pieniędzy z innego działu Expect nie uruchomią promocji na start.

Jak odebrać zakład bez ryzyka

Jeśli gracz dokonał już pierwszej wpłaty, następnym krokiem jest postawienie pierwszego zakładu w Expect. Jeśli wynik okaże się nietrafiony, bukmacher zwróci wartość całej stawki, jednak nie więcej niż 222zł. Należy pamiętać, że zakład, który uprawnia nas do odbioru bonusu w Expect to taki, który jest dostępny w ofercie pre-live i posiada minimum 3 możliwe wyniki, zakład wielokrotny lun zakład na żywo. Promocja nie dotyczy zakładów systemowych.

Czy warto dołączyć do Expekt?

Expect to sprawdzony i lubiany przez wielu graczy bukmacher internetowy. Jeśli jeszcze nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z Expect warto to zmienić. Duży wybór zakładów, wysokie stawki i co najważniejsze różnorodne możliwości wpłat i wypłat zdecydowanie podwyższają atrakcyjność oferty Expekt. Promocja na start na zakład bez ryzyka to doskonały moment, aby to zmienić.

Sprawdź dokładne szczegóły promocji Expect i zarejestruj się jeszcze dziś, aby darmowy zakład bez ryzyka nie przeszedł ci kolo nosa!

 

Promocja na start w Expect
5 (100%) 2 votes