Profesjonalne typy bukmacherskie – zacznij zarabiać na sporcie

Profesjonalne typy bukmacherskie

Oglądając mecz czy jakiekolwiek inne rozgrywki sportowe większość z nas próbuje obstawić wynik. Zazwyczaj robimy to dla samych siebie, a po zakończeniu spotkania, kiedy okazuje się, że dobrze typowaliśmy żałujemy, że nie postawiliśmy zakładu. Może jednak warto spróbować swoich sił w zakładach online? Jeśli nie jesteśmy pewni własnych umiejętności doskonałym pomysłem są typy bukmacherskie. Jest to pomoc nie tylko dla początkujących, lecz także dla zaawansowanych graczy, którzy chcą porównać swoje typy z innymi.

Typy bukmacherskie – co to jest?

Każdy znany, szanujący się bukmacher online udostępnia typy bukmacherskie. Krótko mówiąc są to przewidywania ekspertów i analityków, którzy udostępniają swoje typy. Korzystając z nich nie mamy 100% pewności wygranej. Możemy jednak posiłkować się tym, co mówią eksperci, ponieważ to właśnie oni dokładnie śledzą wszystkie rozrywki oraz analizują je na wielu płaszczyznach. Z pewnością zwiększa to szanse graczy na sukces.

Dyscypliny, które typują bukmacherzy

Obecnie profesjonalne typy bukmacherskie nie są zarezerwowane tylko dla piłki nożnej. Bukmacherzy dostarczają swoje typy zarówno na popularne dyscypliny takie jak koszykówka czy piłka ręczna, jak również na bardziej niszowe sporty: hokej, boks czy wyścigi konne. Dzięki temu, ze oferta jest coraz większa, zainteresowanie zakładami znacznie wzrasta. Można więc śmiało powiedzieć, że duża dostępność bukmacherów online a także typy bukmacherskie sprawiają, że chętniej próbujemy naszych sił w zakładach online.

Bukmacherskie pewniaki

Korzystając z portali bukmacherski zaczynamy coraz bardziej interesować się stawkami a także rodzajami zakładów. Ja właściwie od razu trafiłam na listę tzw. „pewniaków”. Są to drużyny czy zawodnicy, których zwycięstwo jest pewne w 99% a bukmacherzy płacą za nich niższe stawki. Wybierając takie drużyny oczywiście zarobimy mniej, lecz teoretycznie niwelujemy ryzyko. Moim zdaniem wspomniane „pewniaki” w rzeczywistości nie istnieją. Bardzo często zawody wygrywają nieznani zawodnicy, a osoby które na nich postawiły, zdobywają naprawdę wysokie stawki. Typy bukmacherów również nie opierają się na „pewniakach”, więc zdecydowanie nie warto na nich polegać.

Profesjonalna analiza bukmacherska

Typy bukmacherów tak jak wcześniej wspomniałam opierają się na dogłębnej analizie. Powinniśmy jednak od raz powiedzieć, iż jet to analiza, którą bez problemu możemy przeprowadzić w domu. Tak naprawdę potrzebujemy jedynie odrobinę wiedzy, dostęp do informacji a także wolny czas, aby dokonać profesjonalnej analizy bukmacherskiej. Typy, które proponowane są przez bukmacherów opierają się na:

aktualnej formie poszczególnych zawodników
statystyce zespołu, min. kontuzje, problemy, dyskwalifikacje
atmosferze w drużynie

Wszystkie te rzeczy pomagają w przewidywaniu typów, jednak nigdy nie zapewnią nam pewności. Każda rozgrywka cechuje się innymi regułami, a jej wynik zarówno dla typujących jak i dla bukmacherów może być bardzo zaskakujący.

Kiedy warto korzystać z pomocy bukmacherów?

Typy bukmacherów są pomocne oraz chętnie wykorzystywane przez wszystkich graczy, jednak moim zdaniem nie powinny być najważniejsze. Bukmacherzy to wbrew pozorom tylko ludzie, a więc mogą się mylić. Ich typy to jedynie przypuszczenia, tak samo jak nasze oparte na przeprowadzonej analizie. Nigdy nie można mieć pewności, że się sprawdzą. Moim zdaniem najlepszy sposób to mimo wszystko samodzielne obstawienie wyniku. A jeśli jesteśmy już pewni naszego typu, można go porównać z tym, co podpowiadają nam eksperci.

Typy ekspertów a kursy

Mogło by się wydawać, że wysokość kursów oparta jest na tym, co mówią eksperci. Jest to istotne, lecz nie najważniejsze. Wysokość stawek jest w dużej mierze uzależniona od ilości postawionych na dany wynik zakładów. Im więcej osób coś obstawia, tym wartość spada. Jest to mechanizm, dzięki któremu w przypadku wygranej bukmacherzy zabezpieczają się, aby płacić jak najmniej.

Czy warto typować z bukmacherem?

Jestem pewna, że każdy, kto czyta ten artykuł poszuka w internecie profesjonalnych typów bukmacherów i porówna je ze swoimi przewidywaniami. Pamiętajcie jednak, że nie można traktować tego jak pewniak. Jeśli nie jesteśmy przekonani o słuszności typu, lub nie znamy sytuacji czy dyscyplin, nie warto stawiać na dany wynik dużych stawek, nawet jeśli co innego podpowiada nam bukmacher.

Typy bukmacherów pomocne dla nowych graczy

Typy bukmacherów oparte są na profesjonalnej analizie. Dzięki temu, że typy bukmacherów są dostępne każdy może spróbować swoich sił w zakładach online bez podejmowania wysokiego ryzyka.

Profesjonalne typy bukmacherskie – zacznij zarabiać na sporcie
4.67 (93.33%) 3 votes