Poleć przyjaciela z Unibet!

Unibet promocje

Unibet jest jednym z najbardziej popularnych bukmacherów w naszym kraju, który oferuje nie tylko zakłady bukmacherskie online, lecz także pokera, bingo, gry oraz kasyno na żywo. Ponieważ z miesiąca na miesiąc oferta Unibet przyciąga coraz więcej graczy, portal Unibet przygotował dla nich specjalną promocję „Poleć przyjaciela”.

Na czym polega promocja Unibet?

Zasady są naprawdę bardzo proste. Każdy, kto posiada aktywne konto w Unibet, może zaprosić do gry aż pięć osób. Za każdą zaproszoną osobę, możemy otrzymać 100 złotych na dowolne gry i zakłady w Unibet. Oczywiście, aby odebrać bonus, nie wystarczy wysłać informację o zaproszeniu. Przyjaciel lub każda dowolnie wybrana przez nas osoba musi zaakceptować zaproszenie, wypełnić formularz rejestracyjny oraz, co najważniejsze, wpłacić pierwszy depozyt. Skomplikowane? Niekoniecznie, ponieważ zaproszona przez ciebie osoba otrzyma również bonus powitalny, dzięki czemu zyskujecie obydwoje. Zapraszając 5 osób możesz zgarnąć nawet 500zł więc jest o co powalczyć!

Co, jeśli ktoś nie zaakceptuje zaproszenia?

Wtedy bez problemu możesz je wysłać do kolejnej osoby. Pamiętaj, że dla Unibet osoba zaproszona to ta, która zarejestrowała konto, a nie ta, która odebrała e-mail z zaproszeniem. Jeśli chcesz być pewien, że otrzymasz bonus, wyślij zaproszenie do większej grupy przyjaciół.

Każdy może kogoś zaprosić

Promocja w Unibet dotyczy wszystkich. Jeśli więc dzięki tobie nowa osoba przyłączyła się do Unibet odebrałeś za to bonus, zaproszona przez ciebie osoba może zapraszać kolejne. Dzięki temu możecie stworzyć naprawdę dużą grupę i nawzajem odbierać bonusy. Wykorzystajcie nie tylko promocję „Poleć przyjaciela”, lecz także inne oferty specjalne, jakie dla swoich graczy regularnie przygotowuje Unibet.

Wykorzystajcie swoją szansę!

Poleć przyjaciela z Unibet!
5 (100%) 1 vote