Pakiet bonusów od BET365

Bukmacherzy internetowi nie przestają zaskakiwać swoich graczy. Przygotowują coraz bardziej atrakcyjne promocje, dzięki którym zachęcają do gry, a także umożliwiają zdobycie bardzo wysokich wygranych. BET365 to znany i ceniony na całym świecie, który znany jest jako lider wśród portali bukmacherskich online. Aby utrzymać swoją pozycję, BET365 wyszedł o krok dalej i przygotował dla nowych graczy, nie tylko promocję na start, lecz cały pakiet startowy

 

Jak wygląda pakiet startowy BET365?

Pakiet promocji może odebrać każdy nowy użytkownik BET365, który nigdy wcześniej nie wpłacał pieniędzy na swoje konto. W ramach pakietu każdy może odebrać:

  • 200zł bonusu na start na zakłady sportowe
  • Dodatkowe 100zł na zakłady mobilne
  • Cashback2016 – zwrot stawki za bezbramkowy wynik
  • Dodatkowe 100zł za przegrany zakład na żywo
  • Dodatkowy bonus na Gry Vegas Kasyno, 2500zł
  • Dodatkowy bonus na pokera 10EUR + 5 EUR

Szczegóły odbioru pakietu startowego

Każdy, kto chce odebrać pakiet na start od BET365 musi mieć aktywne, nowe konto oraz wpłacić pierwszy depozyt. Następnie należy wpisać kod promocyjny w odpowiednie pole i już można cieszyć się otrzymanym bonusem. Wszystkie elementy pakietu BET365 umożliwiają sprawdzenie wielu gier dostępnych w serwisie. Jest to szczególnie przydatne dla nowych graczy, którzy nie mają doświadczenia w grach online i chcą spróbować wszystkiego. Z BET365 jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Dlaczego warto rozpocząć grę z BET365?

Oferowany pakiet promocji na start to najprawdopodobniej najlepsza oferta dla nowych graczy, jaka została kiedykolwiek uruchomiona. BET365 pokazuje w ten sposób, że użytkownicy są naprawdę ważni i należy zrobić w ich stronę odpowiedni ukłon. Warto skorzystać z pakietu startowego, ponieważ może się zdarzyć, że taka promocja się już nigdy więcej nie powtórzy.

partnerzy: bukmekerskie.com/bet365

 

Pakiet bonusów od BET365
5 (100%) 2 votes