Opava rewelacyjna jazda! Po zniszczeniu Pilzno i ​​Brno jest w półfinale Pucharu MOL

piłkarze drugi podziałem Opava raz drugi w historii awansowała do półfinału kubka domowego. W ćwierćfinale pokonali liga MOL Cup Zbrojovka Brno 2: 1 po tym jak okazało się, że wynik w drugiej połowie pod koniec pierwszej połowy

vBrno objął prowadzenie z bramki Jakub Řezníček, w 65 minucie, ale Jakub porównaniu Janetzki dwanaście minut. Jan Schaffartzik postanowił później. Opava po wyeliminowaniu Pilzno dodaje inny skóry głowy League całość i osiadł największe osiągnięcie w historii klubu od 1993 roku, kiedy to półfinały spadł właśnie z Brna

„Gdybyśmy byli w pierwszej połowie prowadził. 2: 0, nikt nie zaskoczony. zespół ma swoją moc, dziś pokazał i wygrał zasłużenie. Dla nas to piękna nagroda.W półfinale, miał wszystko może się zdarzyć „powiedział trener Opava Roman Skuhravý.” Dedykuję wygrać do swojej chorej córki. Natalie, to jest dla Ciebie „, powiedział w wywiadzie po meczu z Czeskiej Telewizji Sport.

Zespół z niższych dywizji był ostatnio w półfinale Pucharu w 2011 roku, gdy cztery najlepsze zespoły dostał třetiligová Kromeriz, który w ćwierćfinale wykluczone Brno, jak również.

Opava, który jest trzeci w tabeli i FNL walczą o awans do ekstraklasy, już w 3. minucie dzięki Kuzmanovic striked poprzeczkę.Krajowy nadal zatrudniać obrony, ale Zapalač lub murawa nie przeforsować.

Zamiast koniec połowie zdobył Reznicek, który najpierw trafił w słupek, ale wkrótce potem dobre wykorzystanie przejścia Damage i wysłał Brno przyszłość.

Zbrojovka ale 65 minut neuhlídala standardowy sytuacja OpavaNet wygrał dwie walki z rzędu, paku piłka podsłuchu dół do ścisłej Janetzkému i pokonał bramkarza. Obroty następnie doprowadzono Schaffartzikova przezabawne poranne powietrze. Po rzucie rożnym kopnąć go piłka odbiła się na skraju pola i pomocnika Opava oszukał go dokładnie Goalpost.

„Zdecydowano się wdrożyć. Wierzyłem, że zarządzanie zachęca nas, ale to się stało i jestem bardzo rozczarowany.Żałuję, że nie udało. Odwrotnie, Opava zasłużony gratulacje procedurą. Muszę dużo nagany w kabinie „, powiedział trener Brno Świętopełk Habanec

SFC Opava – Zbrojovka Brno. 2: 1 (0: 1)
Bramki . 65. Janetzki, Schaffartzik 77th – 45th Řezníček sędzia: Berka – Fiser, Vlasjuk YC.. Schaffartzik, Kuzmanovic – Pavlika, Tashchy, Melichárek