Nasz partner – meble dla dzieci

Świadkami dobroci innemu dziecku wyświetlacza dziecko jest wspaniałe sceny obserwować, choć staje się rzadkością. Aby usłyszeć o dziecku w konfrontacji z tyranem, gdy zbliża się do pomocy przyjaciela są zabierani na to jeszcze rzadziej słyszał o zdarzeniu. Choć te scenariusze grają w realnym świecie, na placu zabaw oraz w dzielnicach, musimy mieć znacznie większą ofertę z niego, i zachęcić więcej.

Wydaje się, że zaszczepił „czuję się dobrze” postawę w naszych dzieci, a nie „czy” dobre nastawienie. Ruch samoocena utworzona w 1970 roku jest częściowo do winy. Nie bierze się stopień nauki społeczne, aby zrozumieć, że samoocena jest wynikiem, a nie powoduje bynajmniej tempa albo podwyższenie lub obniżenie samooceny. Własna -esteem wzrośnie lub spadnie z robieniem i bycia, ponieważ odczucia siebie zależą od tego, co robimy i jak reagują na to, co dzieje się wokół nas. Jednak oprócz naszych świadomych reakcji meble dla dzieci, wszyscy mamy możliwość tworzenia naszej rzeczywistości ze świadomego wyboru, aby być miłym dla innych.

Największym winowajcą wszystkim moim zdaniem, są nasze nawyki społeczne i błędne przekonanie, że zapewnienie sobie z bardziej przyjemności życia zapewni większy poziom meble dla dzieci zadowolenia z życia. My, rodzice z całego świata, które pociągnął nasze dzieci na tej samej bieżni, na której prowadzimy, i zastanawiamy się, dlaczego dzieci dzisiaj wydaje się tak zatytułowanym i niewdzięczny.

Pomagając naszym dzieciom zrozumieć, jakie wydarzenia w naszym życiu przynieść największych uczucia szczęścia, a zaangażowanie w tych wydarzeniach z naszych dzieci, jesteśmy wzbudzając w nas samych i naszych dzieci, że „czynienie dobra” znacznie przewyższają „czują się dobrze” w zakresie meble dla dzieci trwałego szczęście. Kiedy robimy również wobec innych czujemy się dobrze, a gdy czujemy się dobrze więcej dobrego przychodzi do nas. To nie znaczy, że przyjemności w życiu nie powinien być poszukiwany, ale raczej zrozumienie być rozwijane, że przyjemne życie w połączeniu ze znaczącą życia prowadzi do szczęśliwego życia.

Dobroć nie chodzi tylko o bycie miłym dla innych. Musimy być także dobry dla siebie. Mamy tendencję do bycia dość mocno na siebie, kiedy popełniają błędy lub awarię przeżyciem zegary dziecięce. Nasza wewnętrzna-Dialog pokaże nam rzeczy, które z pewnością bronić się przed, czy wspomniana przez kogoś innego niż my sami. Jest mniej krytyczny wobec siebie sprawia, że uczenie się na błędach łatwiejsze zegary dziecięce, czyni nas bardziej skłonni zaakceptować wyzwania i daje przykład dla naszych dzieci, że błędy i porażki musi się zdarzyć, aby rozwijać się i uczyć.

Pomocne sposób, aby być miły dla siebie, i wielka lekcja dla dzieci do nauki, jest rozpoznać swoje mocne strony. Zamiast skupić uwagę na słabości, starając się je przezwyciężyć, to może być bardziej fotele dla dzieci wydajne, aby skupić się na swoich mocnych stronach, starając się kultywować ich więcej i częściej wykorzystać je w swoim codziennym życiu.

Możemy pomóc naszym dzieciom nauczyć się być miłym dla innych, po prostu czyni kogoś uśmiechnąć i świadomie rozpoznawać uczucia, że dostać się do środka, kiedy to zrobić. To jest fotele dla dzieci tak proste, jak uśmiecha się do nieznajomego lub dając przyjazną fali. To nie potrzeba wiele wysiłku, aby praktykować [więcej: fotele dla dzieci] miłosierdzie wobec swoich dzieci.

Oto kilka prostych rzeczy można zrobić, i zachęcać swoje dzieci do tablice dla dzieci zrobienia, aby dobroci część tego, kim jesteś.

  • Przytrzymaj drzwi dla kogoś, nawet jeśli nie są one nic noszenia
  • W sklepie, niech osoba w kolejce za ciebie z mniej elementów iść przed siebie.
  • Bądź uprzejmy dla telemarketer, który wzywa was, albo ktoś próbuje ci coś sprzedać. Oni są po prostu staramy się zbyt.
  • Zachować spokój w ruchu, nawet jeśli używasz późno. Życie jest zbyt krótkie, aby dostać wszystko przerabia się nad czymś poza kontrolą.
  • Gdy to możliwe, pomóc komuś, kto może korzystać z ręki.
  • Zawsze jest dobry dla dzieci!
  • powiedzieć „dziękuję”, nawet po cichu do siebie za wszystko, co masz w swoim życiu, zawsze dzień.
  • Zawsze powiedzieć „dziękuję”, gdy ktoś pomaga.

Źródło: www.banaby.pl

Rate this post