Martin O’Neill mówi, że operacja na złamanej nodze Séamusa Colemana była sukcesem

Martin O’Neill, menedżer Republiki Irlandii, potwierdził, że operacja na złamanej nodze Séamusa Coleman’a odniosła sukces.

Asystent Evertonu poniósł podwójną przerwę na prawą nogę po tym, jak Wales „Neil Taylor w piątek w meczu z Dublinem 0: 0.

Kapitan Coleman z Anglii otrzymał tlen, zanim został wyruszony na stadion Aviva i został zabrany do szpitala uniwersyteckiego St Vincent’s University przed zabiegiem w weekend .Seamus Coleman straszne szkody wymagają ponownego przemyślenia o błędnej tolerancji Daniel Taylor Czytaj więcej

„Działał on wczoraj w sobotę o 8:30 rano i to się udało”, powiedział O’Neill. „Zdał sobie sprawę z wszystkiego, co się stało i jest bardzo rozczarowany.

” To trochę potrwa do uzdrowienia, jest to podwójna przerwa, ale została teraz przypięta do głowy i wkręcona.Wiem, że lekarze i chirurdzy są bardzo, bardzo zadowoleni z tego, jak operacja minęła, a teraz nadszedł czas na odpoczynek.

„Widziałem go wieczorem zranienia, był dość gulgotny. To niszczycielski cios dla chłopca, miał fenomenalny sezon w jego klubie i fenomenalny sezon dla nas jako kapitan. „

Nie ma czasu, aby poprawić Coleman, ale O’Neill poparł jego umysł „Nie jestem pewien, zgaduję tylko”, powiedział O’Neill, kiedy zapytano, jak długo Coleman może być na BBC Radio Five Live.

Nawet lekarze i chirurdzy nie byliby strasznie pewni.Czasami zdarzają się powikłania, a urazy mogą być wydłużone, a czasami może być czyste i czyste.

„To zajmie trochę czasu, ale Séamus ma wielką determinację, a czasami te rzeczy działają bardzo na korzyść , W zakresie odzyskiwania. „

Aston Villa obrońca Taylor został odesłany do walki w kwalifikacjach do Pucharu Świata, ale, wyraźnie wyraźnie zdenerwowany, O’Neill przestał brakować zaokrąglania 28- „Zobaczyłem wyzwanie, widziałem wyzwanie (Gareth Bale’a) dotyczące Johna O’Shey i są bardzo słabe wyzwania”.

Losowanie w Dublinie oznaczało, że Irlandia przegapiła szansę powrotu na szczyt grupy D, po tym jak Serbia w Gruzji pokonała Gruzję w piątek, a Walia została cztery punkty za trzecią.

Rate this post