Marathonbet – jeden z lepszych bukmacherów online

Marathonbet – co to za bukmacher?

Marathonbet jest rosyjską firmą bukmacherską. Jego starszym „krewnym” jest firma Panbet. Serwis jest międzynarodowy, co potwierdza możliwość wyboru z kilkunastu języków świata.

Oferta firmy

W ofercie firmy zawarte są niemalże wszystkie możliwe dyscypliny świata. Znajdziemy tutaj idealną ofertę zarówno dla graczy interesujących się najpopularniejszymi dyscyplinami (piłka nożna, tenis ziemny, koszykówka) jak i dla graczy egzotycznych (krykiet, szachy lub chociażby netball). Również oferty na popularne dyscypliny sportowe są bardzo rozbudowane – w przypadku tenisa możemy zagrać dokładny wynik, ilość gemów w meczu lub też handicapy gemowe.

Zakłady live

Oferta zakładów live to największy plus bukmachera Marathonbet. Ich różnorodność sprawia, że każdy z graczy znających się na wybranej dyscyplinie sportu będzie w stanie ograć bukmachera na podstawie swojej własnej wiedzy.

Kursy w Marathonbet

Marathonbet jest jednym z liderów branży pod względem kursów na spotkania. Dzięki bardzo niskiej marży kursy są relatywnie wysokie, co w dłuższej perspektywie czasu przekłada się na większe wygrane u graczy

Bonusy

Niestety, Marathonbet nie organizuje żadnych akcji promocyjnych, ani nie daje również graczom żadnych środków bonusowych znanych z innych bukmacherów. Co zatem w zamian? Istnieje możliwość zawarcia zakładów z tzw. konta advancebet. Co to oznacza? Jeżeli mamy na koncie nierozstrzygnięte zakłady, to firma daje nam możliwość zagrania „na kredyt”. Jeżeli w ciągu 48 zwrot z zakładów będzie mniejszy niż kwota „wypożyczona”, to firma Marathonbet przejmuje na siebie całe zobowiązanie gracza.

Marathonbet – jeden z lepszych bukmacherów online
5 (100%) 1 vote