LVbet

LVbet to nowy bukmacher na polskim rynku zakładów bukmacherskich online. Nowym graczom oferuje na start atrakcyjny bonus powitalny 100 zł. LVbet posiada licencje polskiego Ministra Finansów co oznacza, że w świetle obowiązującej ustawy hazardowej typowanie zakładów na jego stronie jest w pełni legalne.
Bukmacher należy do spółki LV BET Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o., która należy do tych samych właścicieli co popularny napój energetyczny Las Vegas Enegry Drink (jeden z oficjalnych sponsorów Reprezentacji Polski w piłce nożnej). Skrót LV w nazwie bukmachera zapewne pochodzi właśnie od „Las Vegas”.
Teraz dla wszystkich nowych klientów LVbet (oraz dla tych użytkowników, którzy mają juz konta, ale nie wpłacili jeszcze żadnego depozytu)czeka bonus powitalny! Dokonaj pierwszej wpłaty i patrz, jak podwaja ją bukmacher! Co należy zrobić? To bardzo proste.

Co należy zrobić aby otrzymać bonus LVbet?

1. Zarejestruj się
2. Wpłać minimum 10zł
3. Firma automatycznie powiększy stan Twojego konta o kwotę bonusu
4. Obstawiaj po minimalnym kursie 1.75
5. Masz 30 dni na obrót
LVbet.pl został sponsorem Widzewa Łódź w sezonie 2016/2017.
Firma wspiera także swój lokalny klub: RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki oraz serwis internetowy LaczyNasPasja.pl.

W 2016 roku LVbet wymyślił sprytny sposób, by zareklamować się w polskiej telewizji (obowiązywał zakaz reklamy bukmacherów). Podczas transmisji meczów reprezentacji polski można było zobaczyć sponsora pomiaru czasu LVped, którego logo było łudząco podobne do LVbet 🙂

LVbet
5 (100%) 2 votes