Hossa może być mentorem Dawn, mówi dyrektor generalny Chicago

Chicago. Marko Dano ma wielkie perspektywy hokej i jego rozwój będzie również pomóc doświadczony rodak Marian Hossa. Więc młody napastnik Słowackiej oraz nowych wzmocnień wyrażona Chicago Blackhawks generalny menedżer Stan Bowman.

Daňa dotarł do oficjalnego mistrza NHL w najbliższy czerwcowy dzień, wymieniając się z Kolumbem.

„W ubiegłym sezonie, wdarł się na scenę w Lidze jersey Blue Jackets. – być może bez fanfar, ale sprawił, że ludziom wielkie wrażenie Zdecydowanie wziął nasze harcerstwo”, powiedział Bowman.

W swoim debiutanckim sezonie NHL Dano zgarnął dwadzieścia punktów (8 + 13) w 35 meczach. „Jest bardzo aktywnym graczem hokeja” – mówi Chicago Tribune Bowman.

„Wkłada całą swoją energię w grę, próbując grać fizycznie, jest bardzo konkurencyjna.Strzelane przez nich cele spadają z bezpośredniego sąsiedztwa celu. Nie boi się iść do rogach lodowiska i ciężko walczyć na krążki „.

Dwudziestoletni Słowacka reprezentacja przybył do Chicago w zamian za Brandon Saad. Ponadto Dana z Columbus migracji i obraźliwe trio Artom Anisimov, Jeremy Morin i Cory Tropp .

w przeciwnym kierunku udał i Alex Broadhurst i Michael Paliotta. Jego najlepszy NHL grą Dano przeciwko Vancouver.

Dano po debiutancki sezon w Profiliga doczekać że zbliżającym. i to nie tylko dlatego, przenosi się do zespołu, który wygrał trzeci Puchar Stanleya w ciągu ostatnich sześciu lat stworzył granicą dynastię.

będzie miał szansę na w tej samej formacji z Hoss. „, którzy nie chcą się z nim bawić?Jednak to od trenerów zależy nam na tym. Mogę iść z każdym. „Hossa, szesnaście lat, był idolem jego dziecka”. On jest z pewnością świetnym graczem. Kiedy byłem młody, obserwowałem go w NHL i studiowałem jego statystyki „- powiedział.

” Mój ojciec grał z nim w czasie, gdy Marián rozpoczął karierę na profesjonalnym poziomie.Więc to wspaniałe, że teraz mam okazję zagrać z nim w Chicago. „@ Jkekalainen.” I nawet powiedział Marko Dano, to łamie mi serce, aby to go w tej transakcji „Https://t.co/HpXZpPJFHa #CBJ. -. NHL Blue Jackets (@BlueJacketsNHL) 30 czerwca 2015

Hossa Bowman widzi jako przyszły mentorem młodszego rodaka „jest to dość dobrze udokumentowane, co ma pozytywny wpływ na Hossa naszych młodszych graczy,” przyznaje kierownik Chicago <. / p>

„Podatek może być kolejnym dobrym przykładem. To dobrze pasuje do mieszanki naszych młodych mężczyzn. Niektórzy ludzie są zaskoczeni jego ogólnokrajowej gry „dodał.

” Postaram się grać stale, bez przerwy grać jak najwięcej meczów. Chcę pokazać stałą wydajność. Czy do maksimum, „stwierdziła Dana.

Rate this post