Gorączkowe momenty z ubiegłego sezonu nie powinny się powtarzać, mówi Krajci

Bratysława. Kiedy hokeiści Slovan Bratysława grał pod koniec lutego ostatnim meczu w sezonie KHL, dyrektor generalny klubu Maroš Krajči szacowanej szansy pozostania w konkursie na jednego procenta.

Slovan to w końcu dość. Po ponad czterech miesiącach domysłów i spekulacji o kolejnej sfery klubu Krajči oddechu.

„Jesteśmy tutaj, aby oficjalnie i ostatecznie potwierdzone czwartym roku w Bratysławie KHL,” powiedział na briefingu z médiami.Říha pchnął Kýhos

„Mamy trudne czasy i negocjacje. Doprowadziliśmy ich do pomyślnego końca. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby utrzymać i KHL ostatni sezon nie powtórzy „, powiedział Krajči.

Firma ogłosiła również nazwisko trenera, który poprowadzi zespół w przyszłym sezonie.On będzie zaskoczeniem, trener Czech Milos Riha, chociaż Slovan kilka tygodni kłóci się z jego rodak Vladimir Kýhos. On nawet podpisał kontrakt.

„To było więcej kandydatów,” powiedział szorstko Krajči.

Kýhos widzi go jako brudne sztuczki. „Nie widzę wiele powodów, aby nazwać to inaczej”, powiedział w wywiadzie isport.cz.

„półtora miesiąca omówiliśmy. To było jak zrobione. Slovan przesłał mi projekt umowy, że podpisanie i wysłanie ich z powrotem „mówi Kýhos, który klub ogłosił swoją decyzję w wiadomości SMS.

” Myślę, że Milos jest najlepszym kandydatem.Ma duże doświadczenie w KHL Slovan wie bardzo dobrze zna mentalność naszych graczy, „wyjaśnił wybór Říhov Krajči.

Trener Czech jako asystenci powinni Vladimír Országh i Roman Stantien.V gry są kanadyjski bramkarz

Przygotowanie do pracy zespołu rozpoczyna się w poniedziałek. To nie było od razu jasne, ilu graczy będzie pierwszym praktyką. „Zrozum, właśnie wyciągnęliśmy rękę.Będą teraz odbywać się targowanie się z graczami, „odpowiedział Krajči.

Slovan ma kontrakty z siedmiu hokeistów, w tym kapitan Milan Bartovič i innego lidera Ladislav Nagy (Były też Murley, Ölvecká, Rehak szczęśliwy i Godla).

„Każdego dnia będą naliczane innych graczy,” mówi Krajči.V Slovan powinien kontynuować obecnie prawdopodobnie największe poparcie Ladislav Nagy.

powiedział, że klub jest blisko porozumienia z kontynuacją artykułu jest do treści premium Sme.sk ty też możesz być subskrybentem roczna subskrypcja € 29 Zamówienie Zaoszczędź do € 17,80, w porównaniu z miesięczną subskrypcją kwartalny abonament 9,90 € Zamówienie ratowania € 1,80 w porównaniu z miesiąca abonament miesięczny abonament od € 0.98 € 0.98 Book Cena obowiązuje dla nowych abonentów w pierwszym miesiącu. Pozostałe miesiące są w standardowej cenie 3,90 €.Mam już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytanie i wywiady z załącznikami TV OKO / Świat TV, weekendy i nieograniczony forum dokumenty do dyskusji nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android i iPhone Ciąg dalszy artykułu należy do treści premium Sme.sk odblokować ten artykuł 0.50 € unlock Po dokonaniu płatności artykule kilka sekund odblokowuje i można kontynuować Czytanie Abonament roczny 29 € Zamówienie Oszczędź do 17,80 € w porównaniu do abonamentu miesięcznego Mies redplatné 3,90 € Zamów już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytania i wywiady z załącznikami OKO TV / TV świata , weekend Forum i nieograniczoną liczbę dokumentów dyskusyjnych nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android oraz iPhone

Rate this post