Expext – Oferta powitalna w kasynie

Expekt promocje

Expekt z roku na rok staje się coraz bardziej popularnym bukmacherem internetowym w naszym kraju, który oferuje nam nie tylko wysokie stawki w zakładach online, lecz także szeroki wybór gier w Kasynie Expekt. Ci z Was, którzy jeszcze nigdy nie grali w gry w kasynie mogą odebrać od Expekt bonus w wysokości nawet 800 złotych i/lub 50 darmowych spinów na jedną z najbardziej popularnych gier w Kasynie Expekt.

Co trzeba zrobić, aby skorzystać z oferty?

Jest to oferta powitalna w Kasynie, w związku z czym dotyczy tych, którzy zarejestrują nowe konto. Każdy gracz, który chce odebrać bonus musi najpierw założyć konto w Expekt oraz dokonać jego aktywacji (wystarczy kliknąć link, który otrzymamy na adres e-mail). Następnie należy kliknąć przycisk „Odbierz bonus”, który znajduje się w zakładce „Moje konto”. Jak zawsze przy tego typu promocjach, kolejnym krokiem jest wpłata depozytu.

Jak wysoki bonus mogę otrzymać?

Wysokość bonusu jest oczywiście uzależniona od kwoty, którą wpłacimy. Minimalny depozyt wymagany do otrzymania premii to 80 zł. Expekt gwarantuje wypłatę 100% wpłaconej kwoty, więc razem będziemy mieli aż 160 złotych na grę. Pamiętajmy, że im większy depozyt, tym większy bonus na gry. Przy każdej wpłacie otrzymamy również darmowe spisy na grę w Starburst. Jest to jedna z najchętniej wybieranych gier w Kasynie Expekt, w którą grają tysiące użytkowników.

Jeśli jeszcze nie masz konta w Kasynie Expekt wykorzystaj obowiązującą promocję i odbierz swój rabat. Mnóstwo zabawy, emocji oraz wysokich wygranych masz w zasięgu ręki!

Expext – Oferta powitalna w kasynie
5 (100%) 1 vote