EnergyBet

Energybet bonus

EnergyBet to bukmacher online, który jest obsługiwany przez firmę Probe Investments Limited, która działa na licencji wydanej przez MGA (Malta Gaming Authority). Firma posiada również certyfikat na świadczenie usług bukmacherskich na terenie Wielkiej Brytanii, który jest kontrolowany przez Brytyjską Komisję Hazardową.


Dynamiczna platforma sportowa

Korzystając z usług EnergyBet możemy liczyć na dostęp do szerokiej gamy dyscyplin sportowych takich jak min. piłka nożna, koszykówka, siatkówka, rugby, wyścigi konne, lekkoaltetyka, snooker, baseball, golf, siatkówka, wyścigi samochodowe i wiele, wiele innych. Jeśli interesują cię zakłady w czasie rzeczywistym, ta platforma jest właśnie dla ciebie. Wystarczy, że wybierzesz interesującą cię dyscyplinę i zaczniesz obstawiać!

Świetną oferta dla wszystkich jest Energybet bonus oferowny wszystkim nowym uzytkownikom serwisu. Wystarczy wpisać odpowiedni kod podczas rejestracji konta, aby otrzymać wspomniany bonus. Dzięki niemu na naszym koncie pojawią się dodatkowe, zupełnie darmowe środki, które będziemy mogli wykorzystać w zakładach. Jest to świetna okazja, aby zacząć swoją przygodę z EnergyBet oraz nauczyć się gry, ponieważ bonus powitalny może być naprawdę bardzo atrakcyjny.


Metody Płatności

Serwis EnergyBet udostępnia różne metody płatności internetowych oraz e-portfele takie jak Ukash, Skrill czy Neteller a także stałe wsparcie i pomoc dla użytkowników oraz liczne bonusy i promocje. Portal jest przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia.


Obsługa Klienta

Obsługa klienta  oraz suport w portalu Energy Bet są dostępne dla wszystkich użytkowników przez całą dobę. Zespół serwisu jest do dyspozycji za pośrednictwem czatu, e-maila a także telefonicznie w przypadku problemów z kontem, bonusami czy innymi problemami. Na stronie dostępna jest również zakładka z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ), na której opisane są najbardziej popularne problemy

EnergyBet w parze z  Leyton Orient FC

Energybet z sukcesem rozpoczyna swoją działalność poprzez wejście w współpracę z brytyjskimi klubemi Leyton Orient FC oraz Aston Villa poprzez podpisanie z nim dwuletniego kontraktu. Bukmacher online Energybet będzie przez ten czas sponsorował stroje zawodników. Takie działanie pokazuje w jaki sposób firma wchodzi w interakcje oraz jak chce być postrzegana w oczach sympatyków sportu i zakładów bukmacherskich.


Innowacja puka do twoich drzwi !

EnergyBet przygotowuje wersję serwisu na urządzenia mobilne z systemami Android oraz iOS. Zostanie ona przygotowana przez zespół deweloperów Energy Casino, którzy posiadają już ogromne doświadczenie w tworzeniu tego typu aplikacji. Platforma ma być szybka, dopracowana pod każdym względem a także przyjazna w obsłudze i intuicyjna.

Aby informować użytkowników o wszystkich nowościach i zmianach, zespół EnergyBet uruchomił profil na portal Twitter, gdzie można znaleźć wszystkie informacje na temat tego bukmachera.

Czy masz ochotę zarobić trochę dodatkowych pieniędzy? Jeśli tak, jesteś na właściwej drodze aby wykorzystać tę możliwość i urzeczywistnić twoje marzenia!

EnergyBet
5 (100%) 1 vote