Czy to się skończy? Serena pokonała tylko cztery sety z Wimbledonu

Bratysława. Czy ktoś chwyta Serenę Williams? Jest to najczęściej zadawane pytanie przed turniejem głównym, rozpoczynającym się we wtorek w Stambule.

Dziesięć tytuły i dwa Grand Slam suwerenna pozycja w pozycji przesądza American kobieta wygrać po raz czwarty w karierze ostatni turniej sezonu, który rozpoczyna się osiem najlepszych tenistiek.

„Nie wiem, czy można porównywać Serene. Dziewięćdziesiąt dziewięć procent dziewcząt w szatni już myśli o tym, że nie dostał, że od dwunastu do zera. To dość smutny, gdy widzę mecze, w których idzie przed nim z małym Dušička oraz odtwarzacz Li Na, „mówiąc dla MSP naszej jednostki Dominika Cibulkova.Bilans 73: 4 Turniej majsteriek turniej rozpoczyna majsteriek ośmiu najlepszych tenistiek przez rebríčka.V czerwonej grupy spotkają się Serena Williams, Radwanska, Kvitova i Kerber. Biały Azarenka Li Na, Errani i Jankovic. Brakuje Sharapova. Przechodzą do półfinału po dwóch najlepszych. Serena broni tytułu.

Amerykański tenisista jest niezwykle suwerenny. Jej występ w Stambule będzie bardziej zależeć od jego postępowania jako súperiek.

Ten sezon może być nawet uważany za jeden z najlepszych w całej swojej karierze. Od Wimbledonu, tracąc tylko cztery zestawy, ogólnie rzecz biorąc, w tym roku bilans 73: 4

Williams, zaproszony na czerwono Petra Kvitova, Agnieszka Radwańska i Angelique Kerber.W białej grupie spotykają się Vitkoria Azarenkova, Na Li, Sara Errani i Jelena Jankovičová.

„To trudna grupa. Musisz się skoncentrować od pierwszego meczu „, powiedział AP American.

Największe szanse przypisuje się białoruskiej Azarence, która zdołała pokonać Serenę w dwóch z czterech meczów. W zestawie znalazło się także w finale US Open. Jednak martwiła się o ostatnie turnieje.

Turcja nie zdobyła trofeum na świecie Maria Szarapowa, która nie gra z US Open for injury.

Petra Kvitova z Czech, triumfująca w Stambule dwa lata temu, została zaskoczona pod koniec roku i osiągnęła znakomitą formę. Wygrała turniej w Tokio i była w półfinale w Pekinie.

„Nie wybieracie tutaj łatwej grupy. Nie mogę się doczekać meczów.Mam najlepsze wspomnienia w Stambule „, powiedziała idnes.cz.

Serena Williams spróbuje po raz pierwszy w swojej karierze. Do tej pory czterokrotnie z nią uciekła. W tym roku Dohe była jednak niespokojna, gdy trzeci set był nieco ponad 5: 7.

Ciekawie będzie zobaczyć, co pomyśli Jelena Jankovič. Doświadczony serbski tenisista powrócił do pierwszej trójki po trzech latach. Po długim czasie gra spokojnie i dodaje agresji. W Pekinie zagrała w finale, ale nie dała jej szansy na Serenę.

„Nie przejdziesz na emeryturę w podobnym turnieju. Na początku musisz grać najlepiej. Cieszę się, że mogę spróbować jeszcze raz „- powiedział Jankovic.

Turniej transmitowany jest przez SlovakSport TV.

Rate this post