Bukmacherzy online – 10 wskazówek przy wyborze firmy bukmacherskiej online

Bukmacherzy online

Bukmacherzy online – 10 wskazówek przy wyborze firmy bukmacherskiej online

Mogłoby się wydawać, że podczas korzystania z oferty firm bukmacherskich online, główną trudnością jest wytypowanie właściwego wyniku zakładu. Jednak w przeciwieństwie do obiegowych opinii, jedną z najważniejszych decyzji jakie przychodzi podjąć amatorom zakładów bukmacherskich nie jest obstawienie wygranego lub prawidłowego wyniku gry. Wiele osób, które decyduje się na poszukiwanie firm oferujących zakłady pieniężne w sieci nie zdaje sobie sprawy, że to wybór odpowiedniego dostawcy usług bukmacherskich przesądza o ich sukcesie. Poniżej wyszczególniono 10 pomocnych wskazówek, które warto uwzględnić przy wyborze najlepszej firmy bukmacherskiej online:

  1. Opinie innych użytkowników

Aby wyeliminować ryzyko związane z nietrafionym wyborem firmy oferującej zakłady, warto przekonać się czy bukmacherzy online posiadają konieczne uprawnienia i cieszą się dobrą opinią wśród innych graczy, w szczególności jeśli chodzi o kwestie wypłacalności nagród oraz rozstrzyganie sporów. W tym celu można skonsultować się z innymi użytkownikami bądź sprawdzić ofertę na jednej z licznych internetowych platform oferujących porównanie firm bukmacherskich i świadczonych przez nie usług. Wiele renomowanych firm bukmacherskich cieszy się doskonałą opinią wśród graczy, warto przyjrzeć się zwłaszcza ich ofercie.

  1. Ustalenie najlepszych dziedzin zakładów

Bukmacherzy online oferują zróżnicowane portfolio opcji zakładowych. Rozpoczynając przygodę z zakładami bukmacherskimi online warto wybrać 1 lub 2 kluczowe rynki i skoncentrować się na stałym poszerzaniu wiedzy z danej dziedziny, prowadzeniu zapisków historii zakładów i ciągłej analizie tendencji. Warto nadmienić, że bukmacherzy online oferują zakłady zarówno dotyczące popularnych sportów, różnorakich zdarzeń specjalnych, programów rozrywkowych lub bardziej wyspecjalizowanych i niszowych zakładów, gdzie o typach decyduje wąskie grono eksperckie – decyzja o wyborze najlepszej dziedziny jest uzależniona od wiedzy i doświadczenia gracza.

  1. Bonus powitalny to nie wszystko

Bonus powitalny jest najczęściej pierwszą rzeczą, jaka przyciąga uwagę niedoświadczonego gracza. Doświadczeni bukmacherzy online doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego prześcigają się w proponowaniu „korzystnych” ofert uwzględniających bonusy sięgające nawet 100% lub 200%, które w ostatecznym rozrachunku mogą okazać się sprytnym wybiegiem marketingowym.

  1. Płynność działania stron internetowych

Radość z nawet najlepszych zakładów, jakie oferują bukmacherzy online, może zostać szybko zakłócona przez problemy techniczne występujące na stronie. Tam, gdzie liczą się szybkie decyzje nie ma miejsca na żadne niedociągnięcia. Aby wkluczyć ewentualne trudności techniczne, warto przetestować działanie portalu o różnych porach – ze szczególnym uwzględnieniem godzin topowej aktywności użytkowników.

  1. Dostępność usług mobilnych

Warto sprawdzić, czy bukmacherzy online oferują możliwość dokonywania zakładów za pośrednictwem aplikacji mobilnych bądź przez telefon i czy wiążą się z tym ewentualne dodatkowe opłaty dotyczące np. minimalnej stawki czy też ponadstandardowych kosztów operatora.

  1. Szybkość dokonywania transakcji

Bukmacherzy online nierzadko potrzebują czasu niezbędnego na przetwarzanie płatności, należy wziąć ten fakt pod uwagę zwłaszcza w przypadku dokonywania płatności za pomocą kart kredytowych.

  1. Uzależnienie kwoty minimalnego depozytu od sposobu dokonywania zakładu

Przy zakładaniu konta warto poświęcić chwilę czasu na spokojne przeanalizowanie wymogów jakie bukmacherzy online stawiają początkującym graczom. Niektóre firmy oczekują niewielkich depozytów, które mogą wzrosnąć nawet o 500% w przypadku dokonywania zakładów w sposób niestandardowy, np. przez telefon lub z wykorzystaniem aplikacji mobilnej. Taką opcję oferuje m.in Bet 365

  1. Zdeterminowanie wysokości kapitału

Warto ustalić określony budżet przeznaczony na inwestowanie w zakłady bukmacherskie i sztywno się go trzymać. W ten sposób uda się uniknąć zbytniego ryzyka i zabezpieczyć domowy budżet.

  1. Dodatkowe opcje dla graczy

Bukmacherzy online poza standardowymi propozycjami zakładów sportowych oferują również różnorodną rozrywkę na wysokim poziomie. Dodatkowe bonusy dla graczy mogą uwzględniać między innymi: rozgrywki pokera, loterie pieniężne, kasyno, konkursy sportowe, jak również nagrody rzeczowe, np. w postaci biletów na ważne wydarzenia w świecie sportu lub show biznesu.

  1. Wypłacalność wypłat w przypadku wygranej

Nawet jeśli każdy z powyższych punktów został spełniony przez firmę bukmacherską w 100%, to wszystko na nic, jeżeli gracze skarżą się na wypłacalność nagród w przypadku wygranej. Sprawdzeni bukmacherzy online oferują różnorodne formy wypłaty. Do najpopularniejszych należą przelewy bankowe, szybkie przekazy pieniężne Money Gram, czeki, karty debetowe lub bitcoin.

Podsumowując…

Bukmacherzy online prześcigają się w opracowywaniu konkurencyjnych propozycji mających przyciągnąć rzesze nowych klientów. Warto jednak ostudzić chwilowo emocje i z okiem znawcy przyjrzeć się ofertom jakie bukmacherzy online przygotowali z myślą o amatorach zakładów pieniężnych, co pozwoli na pełną radość z wygranej.

Bukmacherzy online – 10 wskazówek przy wyborze firmy bukmacherskiej online
5 (100%) 1 vote