Bukmacherzy, bonusy 2016 oraz najlepsze promocje sezonowe

Bukmacherzy bonusy 2016

Rynek bukmacherski online rozwija się obecnie bardzo szybko. Wpływ na to ma przede wszystkim wygoda, komfort, anonimowość a także możliwość wysokich wygranych. Najbardziej rzucające się w oczy są bez wątpienia promocje dla nowych graczy.

Jednak warto wspomnieć że tzw. „stali klienci” portali są również doceniani i to właśnie do nich najbardziej chcą dotrzeć internetowi bukmacherzy. Bonusy 2016 to najlepsze i najbardziej opłacalne bonusy oraz oferty specjalne, dzięki którym nasze wygrane mogą okazać się bardzo wysokie. Ale jak z nich korzystać?

Bonusy bukmacherskie dla stałych graczy

Bonus początkowy w większości wypadków sprawia, że chcemy dlaej grać na danym portalu. Aby ten stan się nie zmieniał możemy korzystać z setek promocji, które przygotowywują dla nas bukmacherzy. Bonusy 2016 to wszystkie obowiązujące w danym roku akcje promocyjne. Należą do nich zarówno weekendowe super ofertyjak również podwojone bonusy czy wyższe kursy na Mistrzostwa Europy, Olimpiadę lub inne wydarzenia sportowe. Właściciele portali skutecznie dbają o to, aby dodatkowych bonusów użytkownikom serwisu nigdy nie zabrakło. Dzięki temu chcemy dalej i dalej grać a co za tym idzie inwestujemy w zakłady bukmacherskie kolejne złotówki.

Ile bonusów bukmacherskich mi się należy?

Oczywiście postanowiłam sprawdzić, czy będąc użytkownikiem portalu możemy korzystać ze wszystkich dostępnych akcji promocyjnych. W tym miejscu byłam pozytywnie zaskoczona ponieważ, to z których promocji skorzystamy zależy tylko od nas. Nie można jednak myśleć, iż jest to naiwność czy niedopatrzenie, na które pozwolili sobie bukmacherzy. Bonusy 2016 bardzo często wymagają od nas spełnienia konkretnych warunków, np. wpłacenia danej kwoty na poczet zakładów. Dopiero po dokonaniu wpłaty i ewentualnej wygranej możemy odebrać bonus. Mimo wszystko uważam jednak, że mogło być zdecydowanie gorzej. Mimo obwarowań i gwiazdek bonusy nam się należą, a przecież to jest najważniejsze.

Gdzie jest haczyk?

Patrząc na możliwość zdobycia dodatkowych środków czy podwojenia wygranej wydaje się, że bukmacherom zależy tylko na zadowoleniu graczy. W dużej mierze tak jest, bo to właśnie oni w 100% generują przychód portalu o czym doskonale wiedzą wszyscy internetowi bukmacherzy. Bonusy 2016 zazwyczaj skonstruowane są w jasny i przejrzysty sposób – tak jest w przypadku najbardziej rozpoznawalnych bukmacherów takich jak Bet365, Unibet, Bet-at-home, Betsafe. Dzięki temu gracze nie obawiają się z nich korzystać a ich zaufanie do portalu bukmacherskiego rośnie. Ich ideą jest aby były szybko realizowane, właściwie w czasie rzeczywistym. Można śmiało powiedzieć, ze jest to łatwa i szybka kasa na wyciągnięcie ręki, bez ukrytych haczyków!

W pogoni za najlepszym bonusem

Akcje promocyjne są organizowane dla wszystkich graczy, niezależnie od ich umiejętności czy stażu w danym portalu. Zawsze możemy znaleźć również regulamin i szczegółowe zasady, które udostępniają graczom bukmacherzy Bonusy 2016, które dotyczą tzw „oferty cashback” dostępne są od razu i nie musimy robić zupełnie nic, aby je otrzymać. W innych ofertach wystarczy obstawić odpowiedni kurs lub np. obstawić minimum jeden , dzięki czemu niezależnie od rezultatu otrzymamy gwarantowaną nagrodę.

W jaki sposób odbiera się nagrody

Zdarzają się promocje, podczas których możemy być naprawdę zaskoczeni, ponieważ z roku na rok wzrasta zarówno ilość jak również atrakcyjność tego, co proponują nam bukmacherzy. Bonusy 2016 to nie tylko dodatkowe środki do grania czy gotówka. Zdarza się, że do wygrania są wartościowe nagrody rzeczowe a nawet luksusowe samochody. Jeśli wygrywamy pieniądze, są one w ciągu kilku godzin na naszym koncie. Jeśli natomiast jesteś szczęśliwcem, który wygrał nowe Porshe 911, bukmacher jak najszybciej się z tobą skontaktuje.

Bukmacherzy bonusy 2016 czyli nagrody przez cały rok

Nie tylko promocje na start oferują swoim graczom bukmacherzy. Bonusy 2016 to promocje całoroczne lub sezonowe, z których korzystają wszyscy użytkownicy portalu. Dzięki nim w łatwy i szybki sposób możemy zdobyć dodatkowe środki.

Źródło: xbookmakere.com

Bukmacherzy, bonusy 2016 oraz najlepsze promocje sezonowe
5 (100%) 2 votes