Betsson – odbierz swój bonus na start w kasynie online

Betsson promocje

Betsson to znany i wiarygodny bukmacher internetowy, który oferuje szeroki wybór zakładów bukmacherskich, zakładów live, pokera, a także gry w Kasynie online. Jak każdy szanujący się bukmacher Betsson przygotował atrakcyjną ofertę dla nowych użytkowników serwisu.

Oferta Powitalna w Kasynie Betsson

Jeśli lubisz grać w kasyno online lub chciałbyś przekonać się, czy są to gry dla ciebie, z pewnością oferta Betsson cię zainteresuje. Tylko teraz klienci zamieszkali w Polsce mogą odebrać bonus na gry w kasynie wynoszący nawet 500zł. Jak to zrobić? Oczywiście warunkiem otrzymania bonusu jest dokonanie pierwsze wpłaty, jednak w przypadku oferty specjalnej Betsson kwota minimalna to 40 PLN/10 USD/ 10EUR.

Dokonałem wpłaty. Co dalej?

Po dokonaniu wpłaty na konto w Bettson można wybrać swój bonus powitalny, który jest w 100% przeznaczony na gry w Kasynie, Grach i Zdrapkach. Zanim będziemy mogli wypłacić środki, które otrzymaliśmy  wramach bonusu, musimy je obrócić w Kasynie Bettson minimum 35 razy. Co więcej, na całą zabawę mamy jedynie 30 dni. Jeśli w tym czasie gracz się nie wyrobi, wszystkie środki, które zarobił w ramach bonusu, po prostu mu przepadną.

Dodatkowe warunki promocji na start

Warto pamiętać, że prawdziwe środki, które wpłaciliśmy na kont,o zostaną wykorzystane w pierwszej kolejności. Jeśli jednak dokonana wpłata nie była wysoka. Bez problemu szybko obrócimy wpłacone pieniądze i będziemy mogli zacząć zabawę z bonusem. Ponadto oferta Betsson ważna jest tylko dla jednego klienta, jednego adresu IP i jednego gospodarstwa domowego, więc jeśli z jednego komputera korzysta kilku graczy, muszą zdecydować, który z nich odbierze bonus.

Zastanawiasz się, czy warto sprawdzić się w Kasynie online? Z ofertą Betsson nic nie ryzykujesz więc wykorzystaj tę szansę!

Betsson – odbierz swój bonus na start w kasynie online
5 (100%) 2 votes