Betlic – mobilna promocja

Betclic promocje

Betlic, jako jeden z najbardziej popularnych bukmacherów internetowych, oferuje swoim użytkownikom rozwiązania, dzięki którym ich gra staje się jeszcze bardziej emocjonująca. Jest to możliwe min. dzięki intuicyjnej aplikacji mobilnej, przystosowanej do wszystkich telefonów komórkowych. Dla osób, które korzystają z aplikacji mobilnej, bukmacher przygotował ofertę specjalną, dzięki której można odebrać dodatkowe środki. Jak to zrobić?

Oczywiście warunkiem przystąpienia do promocji jest pobranie aplikacji mobilnej Betclic na swój telefon oraz zalogowanie się. Następnym krokiem jest postawienie zakładu na kursie minimalnym 1,50 oraz którego wysokość jest równa lub przekracza 20zł. Bonus w wysokości do 40zł otrzymamy, jeśli przegramy zakład. Zaletą aplikacji mobilnej jest to, że możemy odstawiać zarówno z komputera, jak również z komórki. Nie trzeba więc rejestrować nowego konta, aby móc skorzystać z bezpiecznego zakładu.

Betclic organizując promocję w aplikacji mobilnej, zabezpieczył się i stworzył warunki do wypłaty bonusu. Aby móc odebrać środki, musimy je najpierw obrócić 6 razy w zakładach sportowych w ciągu 30 dni od momentu przyznania.

Jeśli jeszcze nie masz aplikacji mobilnej Betclic, pobierz ją jeszcze dziś i ciesz się dodatkowym bonusem!

Betlic – mobilna promocja
5 (100%) 1 vote