Betfair – Cashback 20 euro dla nowych graczy

Betfair promocje

Betfair to największa, światowa giełda zakładów bukmacherskich, która oprócz gier online oferuje min możliwość zakładania się z nowymi graczami czy handel kursami.
W Betfair znajdziesz o wiele większe stawki niż te, które są dostępne na tradycyjnych platformach bukmacherskich, dlatego warto wykorzystać tę szansę!

Promocja w Betfair dla nowych graczy

Firma nie posiada polskojęzycznej wejsji językowej jednak polscy gracze bez problemu mogą się rejestrować. W Betfair możesz posługiwać się dwiema walutami: euro oraz dolarem.
Jak każdy szanujący się bukmacher, BETFAIR przygotował dla nowych użytkowników specjalną ofertę powitalną, dzięki której nowi gracze mogą postawić pierwszy zakład bez ryzyka. Promocja jest bardzo atrakcyjna, ponieważ można otrzymać zwrot maksymalnie do 20 EUR.

Jak można otrzymać bonus od Betfair?

Aby móc skorzystać z promocji należy zarejestrować nowe konto w serwisie i dokonać pierwszej wpłaty (minimum 20 euro). Następnie należy postawić wpłacone 20EUR na pierwszy zakład. Należy pamiętać, że kwota nie może zostać rozbita na kilka zakładów. Wysokość pierwszej transakcji musi wynosić minimum 20EUR. Jeśli przegrasz zakład, otrzymasz zwrot stawki, który będziesz mógł wykorzystać na kolejne zakłady.

Pamiętaj, że otrzymasz dodatkowe środki od Betfair tylko wtedy, kiedy przegrasz zakład. W przypadku wygranej w normalny sposób otrzymasz wygraną, a promocja zostanie zdezaktywowana. Sam musisz zdecydować, czy lepiej od razu wygrywać, czy dostać zwrot za przegraną. Niezależnie od tego, jak potoczy się twój zakład, w Betfair masz pewność, że nic nie stracisz.

Dodatkowe warunki promocji w Betfair

Jeśli chcesz skorzystać z oferty specjalnej dla nowych graczy, nie zwlekaj! Możesz to zrobić tylko w ciągu 21 dni od daty zarejestrowania konta. Promocja jest skierowana tylko do nowych klientów, którzy nigdy wcześniej nie grali z Betfair.

Podejmij nowe wyzwanie i spróbuj swoich sił na największej giełdzie zakładów w sieci. Z Betfair możesz wygrać bardzo duże pieniądze.

Betfair – Cashback 20 euro dla nowych graczy
5 (100%) 2 votes