BETCLIC – Liga Mistrzów bez ryzyka

Betclic jest jednym z najbardziej popularnych bukmacherów internetowych.
Mimo dość krótkiej obecności na rynku i niewielkiego doświadczenia w branży internetowych zakładów bukmacherskich, Betclic cieszy się dużym zainteresowaniem wśród fanów gier online, głównie za sprawą atrakcyjnych promocji i ofert specjalnych.

Zakłady wielokrotne cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ umożliwiają nie tylko zwiększone wygrane, lecz także więcej emocji i adrenaliny. Betclic szczególnie docenia fanów piłki nożnej i to właśnie dla nich przygotował specjalną promocję. Teraz w Betclic można obstawiać zakłady wielokrotne na Ligę Mistrzów bez żadnego ryzyka! Dołącz jeszcze dziś i wykorzystaj swoją szansę.

Jak wygląda promocja BETCLIC?

Szczegóły promocji są naprawdę bardzo proste i każdy może wziąć w niej udział.
Wystarczy postawić tzw. kupon kombinowany lub wielokrotny na minimum 3 wtorkowe mecze Ligii Mistrzów, ze stawką minimalną 20zł i kursem każdego meczu 1.20. Zazwyczaj przy takich promocjach bukmarzechy wymagają kursu od 1.50 więc jest to kolejny powód, aby skorzystać z oferty Betclic i spróbować swoich sił w zakładach wielokrotnych.

Oczywiście, życzymy wszystkim wysokich wygranych, ale jeśli komuś podwinie się noga to kolejne,  to dzięki promocji Betclic nic nie straci! Po prostu środowe mecze będzie mógł obstawić bez ryzyka za 20 zł. Jest to bez wątpienia najlepsza promocja dla fanów Ligii Mistrzów.

Jak skorzystać z promocji „Zakład wielokrotny bez ryzyka”?

Aby móc skorzystać z oferty Betclic należy kliknąć odpowiedni przycisk na swoim koncie i potwierdzić udział w promocji. Następnie musimy obstawić zakład wielokrotny na wtorkowe mecze i czekać na wyniki naszych faworytów.

Akcja promocja Betclic trwa do 7 grudnia, więc jest jeszcze dużo czasu, aby z niej skorzystać.

Nie przegap tej okazji i wygraj jak najwięcej obstawiając zakłady wielokrotne BETCLIC!

BETCLIC – Liga Mistrzów bez ryzyka
5 (100%) 2 votes