Bet365

Bet365 logo

Wielu osobom same sportowe emocje, których dostarczają rozgrywki, nie wystarczą, dlatego też decydują się je wzmocnić stawiając zakłady u bukmacherów. Kiedy w grę dodatkowo wchodzą duże pieniądze, emocje sięgają zenitu. Zastanawiając się nad wyborem odpowiedniego miejsca na postawienie zakładów warto rozważyć ofertę BET365.

Czym jest Bet365?

Jest to grupa przedsiębiorstw działająca w branży hazardu internetowego. Obecnie, Bet365 obsługuje ponad 9 000 000 klientów w 200 państwach. Co ciekawe, w 2012 r. zostali oficjalnym sponsorem piłkarskiej drużyny ze środkowo-zachodniej Anglii – Stoke City F.C.

 

Firma Bet365 prowadzi dwa rodzaje zakładów – sportowe i finansowe. Wszystkie jednak są licencjonowane i regulowane ze strony Gambling Commission – podmiot regulujący rynek hazardowy na terenie Wielkiej Brytanii. Natomiast gry hazardowe takie jak bingo czy poker podlegają regulacjom wyznaczonym przez rząd Giblartaru. Co ważne, firma jest zrzeszona w IBAS (Independent Betting Adjudication Service).

Obecnie, Bet365 jest liderem pod względem oferowanych zakładów w wielu państwach europejskich.

W 2010 r. firma uzyskała nagrodę Opeator of The Year w konkursie pt. eGaming Review Operator Awards. Plebiscyt został zorganizowany przez magazyn eGaming Reviewer.

Dlaczego warto zwrócić uwagę na ofertę Bet365?

Ponieważ zakłady bukmacherskie oferowane przez tę firmę obejmują ponad 40 dyscyplin sportowych – również tych bardziej niszowych jak gry w lotki, rugby czy nawet wyścigi psów. Ponadto, serwis umożliwia oglądanie transmisji rozgrywek na żywo i równoczesne stawianie zakładów na bieżąco.

Co ciekawe, zakładów można dokonywać również w zakresie innym niż sportowe. Przykładowo w zakładce „zakłady specjalne” można obstawiać, kto wygra wybory prezydenckie w USA, wybory federalne w Australii, zwycięstwo na Eurowizji, a nawet wynik mistrzostw w szachach. Można także dokonywać zakładów związanych z kursem walut czy indeksami giełdowymi. Oprócz standardowych zakładów „kto wygra?” istnieje szereg dodatkowych możliwości. W przypadku wielu dyscyplin sportowych jak np. siatkówka czy koszykówka, można obstawiać, czy suma punktów w całym meczu będzie parzysta czy nie parzysta albo jaka będzie różnica punktowa między wygranym a przegranym.

Jeżeli lubisz gry hazardowe, bet365 przygotowało cos specjalnie dla Ciebie. Za pośrednictwem Internetu możesz na żywo zagrać w kasynie. Firma oferuje szereg gier – np. ruletkę, blackjack’a czy bakarat.

A jakie bonusy czekają na nowych graczy?

Firma zadbała także o przyciągnięcie nowych graczy do siebie. Obecnie, jest oferowany 100% bonus startowy. Wystarczy się zarejestrować i złożyć depozyt w wysokości co najmniej 20 zł aby ubiegać się o bonus. Dotyczy on wpłaconej kwoty, aczkolwiek do maksymalnej wysokości 200 zł albo równowartości tej kwoty w innej walucie. W momencie rejestracji zostanie wysłany użytkownikowi na podany przy rejestracji adres e-mail dziesięciocyfrowy kod, który kończy się literami „NCDBP”. Aby wykorzystać posiadany bonus należy złożyć stosowny depozyt (20zł-200zł), a następnie z menu „Usługi” wybrać „Użytkownicy”. Następnie klient powinien zapoznać się z aktualną ofertą zakładów i przy wybranym zakładzie wprowadzić posiadany kod oferty. Oferta jest bardzo prosta w swojej konstrukcji i dlatego też warto z niej skorzystać. Ponadto, jest ograniczona w czasie, więc warto pospieszyć się ze złożeniem depozytu.

Jednakże należy pamiętać, iż bonus można wykorzystać stawiając całość zdeponowanej kwoty. Ponadto, należy mieć rozliczone zakłady, których kwota opiera na trzykrotność złożonego depozytu i bonusu.

W przypadku gier hazardowych oferowanych przez internetowe kasyna, również przewidziano bonusy dla obecnych oraz nowych klientów. Wartość bonusu niekiedy może sięgnąć nawet 200%, co jawi się dość atrakcyjnie. Dlatego też zachęcamy ze szczegółowym zapoznaniem się z oferta oraz obowiązującymi regulaminami.

Podsumowując…

Bet365 jest wiarygodną firmą działającą na rynku hazardowym. Uwagę graczy stara się przyciągnąć nie tylko szerokim wachlarzem zakładów oferowanych w ramach rozgrywek sportowych, ale także innymi ciekawymi opcjami. Jedną z nich SA niestandardowe zakłady dotyczące świata muzyki polityki czy giełdy. Ponadto, bet365 oferuje szereg ciekawych promocji dla nowych klientów ale także dla tych już obecnych. Ponieważ wszystkie te oferty SA ograniczone w czasie, warto pospieszyć się ze złożeniem depozytu.

Bet365 partnerzy: www.bonusz-online.com/bet365

Bet365
5 (100%) 2 votes