80 000 złotych na Nowy Rok w Betsson

80 000 złotych na Nowy Rok w Betsson

Powitaj Nowy Rok z wielkim hukiem i zgarnij największe wygrane w Betsson. Dzięki grom w kasynie na żywo możesz wygrać nawet 80 000 złotych! Zapoznaj się z zasadami promocji i powitaj Nowy Rok inaczej niż zwykle!

Zasady noworocznej promocji

Wysokie wygrane możesz zgarnąć w kasynie na żywo. Każdego dnia, aż do Nowego Roku w turniejach w ruletkę będą organizowane oferty specjalne polegające min. na rundach w ruletce,  obrocie czy wygranych straight-up. Każdego dnia wygrywa 5 najlepszych graczy. W promocji Betsson możesz grać zarówno z komputera, jak i z telefonu, więc masz cały dzień, aby zdobyć swoje nagrody. Z dnia na dzień pula nagród zwiększa się, a emocje rosną. Nie czekaj i zacznij witać Nowy Rok z Betsson.

Nagroda specjalna

Noworoczna promocja Betsson zostanie zakończona 2 stycznia 2017. W tym dniu bukmacher przeprowadzi losowanie wśród wszystkich graczy, którzy wzięli udział w walce o nagrody. Za każde 20 rund przy stole otrzymasz 1 bilet na loterię, więc szanse są naprawdę bardzo duże. Gra jest warta świeczki, ponieważ w ramach losowania Betsson wyłoni aż 10 szczęśliwców, którzy odbiorą 2 000 zł w gotówce!

Największa nagroda w sylwestra

W sylwestra każdy z nas szykuje się na bal lub imprezę, lecz jeśli znajdziesz choć chwilę, koniecznie zagraj z Betssson. Tego dnia bukmacher rozda aż 120 000 PLN, które zostaną podzielone jedynie na 5 graczy. Nagroda będzie Twoja, jeśli zdobędziesz największą ilość punktów. Zamiast szykować się na imprezę, może warto poświęcić chwilę na grę w Betsson i rozpocząć Nowy Rok naprawdę dobrze?

Rate this post